Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wielka radość chłopca, który odzyskał dzięki policjantom skradziony rower

Data publikacji 22.10.2021

15-latek dostał rower w prezencie od swojej mamy, miał on dla chłopca ogromną wartość. Jednak nie zdążył się nim długo nacieszyć, bo jednoślad został skradziony sprzed kościoła. Intensywne poszukiwania policjantów z kłodzkiej komendy przyczyniły się do tego, że nastolatek odzyskał swój prezent. Funkcjonariusze zatrzymali 49-letnią kobietę podejrzaną o kradzież. Teraz grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku odzyskali rower skradziony sprzed kościoła na terenie Gminy Kłodzko. 15-latek pozostawił rower przed świątynią i gdy uczestniczył w mszy rower został skradziony. Jednoślad należał do chłopca, który dostał go w prezencie. Dla nastolatka miał on ogromną wartość. Bardzo się z tego prezentu cieszył. Jednak nie długo.

Po otrzymaniu informacji o kradzieży roweru, policjanci natychmiast zajęli się tą sprawą. W wyniku prowadzonych działań, już następnego dnia po zgłoszeniu funkcjonariusze ustalili osobę odpowiedzialną za ten czyn. Podejrzaną okazała się 49-letnia mieszkanka powiatu kłodzkiego, która wykorzystała okazje i ukradła rower o wartości 1800 złotych. Tłumaczyła się policjantom, że nie chciało się jej iść na piechotę do domu i dlatego ukradła cudzy rower.

Funkcjonariusze znaleźli jednoślad w mieszkaniu 49-latki. Odzyskany przez policjantów rower został przekazany właścicielowi. Obecnie funkcjonariusze sprawdzają czy zatrzymana nie ma swoim koncie jeszcze innych tego typu czynów. Za kradzież podejrzanej grozi kara pozbawiania wolności nawet do 5 lat.

podkom. Wojciech Jabłoński
Źródło: KPP w Kłodzku

Powrót na górę strony