Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Jednemu sąsiadowi ukradła pieniądze, a drugiemu groziła i uszkodziła samochód. Teraz odpowie za to przed sądem

Data publikacji 29.10.2021

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali kobietę, która podejrzana jest o kradzież, uszkodzenie mienia oraz groźby karalne. Zatrzymana jednemu z sąsiadów ukradła 900 zł, a drugiemu groziła między innymi pozbawieniem życia i wybiła mu szybę w aucie. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem, a grozić jej może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 35-latkę, która podejrzana jest o kradzież, uszkodzenie mienia oraz groźby karalne. Jak ustalili policjanci, kobieta we wrześniu bieżącego roku dopuściła się kradzieży - pod pretekstem pożyczenia od sąsiada kilkuset złotych, wykorzystała jego chwilową nieuwagę i ukradła mu 900 zł.

Zatrzymana jest również podejrzana o to, że 30 czerwca br. kamieniem wybiła szybę w samochodzie należącym do innego sąsiada, z którym była skonfliktowana. W ten sposób postanowiła się na nim zemścić. Swoim zachowaniem spowodowała straty w wysokości kilkuset zł. Okazało się ponadto, że 35-latka groziła mężczyźnie pozbawieniem życia i zniszczeniem samochodu.

Pokrzywdzeni o przestępstwach popełnionych na ich szkodę powiadomili policjantów. Wskazali również podejrzewaną o popełnienie tych czynów. Obecnie mundurowi wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

Jeleniogórzanka za swoje zachowanie odpowie przed sądem, a grozić jej może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Przemysław Ratajczyk
Źródło: KMP w Jeleniej Górze

Powrót na górę strony