Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nie potrafił wytłumaczyć dlaczego wybił szybę w autobusie

Data publikacji 03.11.2021

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który uszkodził szybę w jednym z autobusów komunikacji miejskiej. Wandal swoim zachowaniem spowodował straty w wysokości blisko 4000 złotych. Zatrzymany nie potrafił wytłumaczyć dlaczego to zrobił, jednak uznał, że powodem mógł być wcześniej wypity alkohol. Teraz grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 26-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego podejrzanego o uszkodzenie mienia.

Do zdarzenia doszło na terenie Jeleniej Górze. 26-latek przechodząc obok jednego z autobusów komunikacji miejskiej bez żadnego powodu uszkodził w nim szybę. Wandal swoim zachowaniem spowodował straty w wysokości blisko 4000 złotych.

Powiadomieni o przestępstwie policjanci rozpoczęli poszukiwanie sprawcy tego czynu. Na podstawie zebranych w tej sprawie informacji oraz analizy nagrań z kamer monitoringu wytypowali i zatrzymali 26-latka jako podejrzewanego o popełnienie tego przestępstwa. Mężczyzna nie potrafił wytłumaczyć dlaczego dopuścił się tego czynu. Twierdził, że powodem mógł być wcześniej wypity alkohol.

Teraz za uszkodzenie mienia odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Aleksandra Pieprzycka
Źródło: KMP w Jeleniej Górze

Powrót na górę strony