Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Włamał się i okradł dwie piwnice. Teraz odpowie za to przed sądem

Data publikacji 10.11.2021

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa przeciwko mieniu. 32-latek włamał się do dwóch piwnic na terenie miasta. Jego łupem padły rowery, narzędzia oraz inne cenne przedmioty. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 32-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzieże z włamaniem.

Jak potwierdzili policjanci, podejrzany na początku listopada br. dopuścił się w Jeleniej Górze co najmniej 2 przestępstw przeciwko mieniu. Mężczyzna włamał się i okradł dwie piwnice. Jego łupem padły rowery, narzędzia i farby do malowania. Łączne straty pokrzywdzonych wynoszą około 1400 zł.

Policjanci prowadząc czynności na podstawie zebranych informacji oraz po analizie nagrań z kamer monitoringu ustalili i zatrzymali 32-latka jako podejrzewanego o popełnienie tych przestępstw.

Obecnie policjanci ustalają wszystkie okoliczności tych spraw oraz prowadzą czynności, których celem jest odzyskanie skradzionego mienia.

Teraz jeleniogórzanin za popełnione czyny odpowie przed sądem, a grozić może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

podkom. Wojciech Jabłoński
Źródło: KMP w Jeleniej Górze

Powrót na górę strony