Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowi powiatu zgorzeleckiego zatrzymali poszukiwanego

Data publikacji 10.11.2021

Dzielnicowi Komisariatu Policji w Pieńsku zatrzymali mieszkańca powiatu zgorzeleckiego. Mężczyzna poszukiwany był przez wymiar sprawiedliwości celem odbycia kary więzienia. Zatrzymany trafił już do aresztu. Informację na temat osób poszukiwanych można znaleźć w ogólnodostępnej internetowej bazie policyjnej w zakładce POSZUKIWANI.

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Pieńsku podczas służby na terenie miasta zatrzymali 22-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego. Z ustaleń policjantów wynikało, że młody mężczyzna od dłuższego czasu poszukiwany był przez wymiar sprawiedliwości celem odbycia kary więzienia za popełnione przestępstwa. Zatrzymany trafił już do aresztu, gdzie spędzi najbliższe miesiące.

Przypominamy o ogólnodostępnej internetowej bazie osób dostępnej na stronie Policji w zakładce POSZUKIWANI. Można tam odnaleźć informacje o osobach poszukiwanych listami gończymi z całego kraju. W serwisach zamieszczane są dane tylko tych osób, co do których wydana została zgoda na publikację przez sąd lub prokuraturę. Oprócz zdjęć, imion i nazwisk, rysopisów, płci, wieku, rodzaju przestępstw za jakie dana osoba jest poszukiwana, w serwisie znajdują się także dane jednostek prowadzących poszukiwania. Baza ta jest na bieżąco aktualizowana.

W przypadku posiadania informacji na temat miejsca przebywania osób poszukiwanych przez daną jednostkę prosimy o kontakt telefoniczny. Osobom przekazującym informacje na temat poszukiwanych gwarantujemy pełną anonimowość.

mł. asp. Aleksandra Pieprzycka
Źródło: KPP w Zgorzelcu

Powrót na górę strony