Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ukradł kosmetyki o wartości blisko 12 tys. zł - został zatrzymany

Data publikacji 28.11.2021

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież w jednej z jeleniogórskich drogerii. Jego łupem padły kosmetyki do makijażu o łącznej wartości blisko 12 tysięcy złotych! Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem, a grozić mu może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili tożsamość, a następnie zatrzymali 27-latka podejrzanego o kradzież.

Jak ustalili policjanci, mężczyzna w sierpniu bieżącego roku dopuścił się kradzieży w jednej z jeleniogórskich drogerii. Jego łupem padły kosmetyki do makijażu o łącznej wartości blisko 12 tysięcy złotych! Były to między innymi tusze do rzęs, podkłady i pudry kosmetyczne.

Obsługa sklepu o zdarzeniu powiadomiła policję. Do zgłoszenia dołączone zostały również nagrania z monitoringu. Mundurowi na podstawie zebranych informacji oraz analizy nagrań z kamer wytypowali i zatrzymali 27-latka jako podejrzewanego o popełnienie tego przestępstwa.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, w szczególności ustalają, co mężczyzna zrobił ze skradzionym mieniem. Za kradzież grozić mu może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Przemysław Ratajczyk
Źródło: KMP w Jeleniej Górze

Powrót na górę strony