Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, który ugodził nożem innego człowieka

Data publikacji 06.12.2021

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali 27-latka, który ugodził nożem innego mężczyznę. Poszkodowany trafił do szpitala. Do zdarzenia doszło 4 grudnia br. pod jedną z jeleniogórskich galerii. Podejrzany za popełnione przestępstwo odpowie teraz przed sądem. Grozić mu może kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego i Prewencji komendy miejskiej w Jeleniej Górze w wyniku podjętych działań ustalili, a następnie zatrzymali 27-latka bez stałego miejsca zamieszkania, który podejrzewany jest o spowodowanie ciężkiego uszkodzenia ciała 31-letniego mężczyzny.

Do zdarzenia doszło 4 grudnia br. około godziny 11.00 pod jedną z jeleniogórskich galerii. Pomiędzy zatrzymanym, a pokrzywdzonym doszło do sprzeczki, której powodem były najprawdopodobniej pieniądze. 27-latek nożem ugodził 31-latka, po czym uciekł. Poszkodowany trafił do szpitala.

Policjanci w wyniku podjętych czynności ustalili tożsamość mężczyzny podejrzewanego o ten czyn oraz jego rysopis. Kilka godzin późnej zatrzymali go na jednej z jeleniogórskich ulic.

27-latek trafił do policyjnego aresztu. Teraz za przestępstwo, o które jest podejrzewany odpowie przed sądem, a grozić mu może kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

podkom. Wojciech Jabłoński
Źródło: KMP w Jeleniej Górze
Powrót na górę strony