Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowi ze Zgorzelca zatrzymali poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności za znęcanie się nad osobą najbliższą

Data publikacji 23.12.2021

Policjanci z Rewiru Dzielnicowych zgorzeleckiej komendy podczas służby zatrzymali 55-letniego mieszkańca powiatu, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna poszukiwany był celem odbycia 3,5 roku więzienia za znęcanie się nad osobą najbliższą i uszkodzenie jej ciała.

Dzielnicowi ze zgorzeleckiej komendy na podstawie posiadanych informacji ustalili miejsce przebywania osoby ukrywającej się przed wymiarem sprawiedliwości. Funkcjonariusze w rezultacie zatrzymali 55-letniego mieszkańca powiatu. Mężczyzna za popełnione wcześniej przestępstwo znęcania się nad osobą najbliższą i uszkodzenie jej ciała miał zasądzony wyrok pozbawienia wolności na 3,5 roku. Trafił już do aresztu.

Przypominamy o ogólnodostępnej internetowej bazie osób poszukiwanych: https://poszukiwani.policja.pl/ . Na portalu można odnaleźć informacje o osobach poszukiwanych listami gończymi, w tym również z naszego województwa. W serwisach zamieszczane są dane tylko tych osób, co do których jest zgoda na publikację wydana przez sąd lub prokuraturę. Oprócz zdjęć, imion i nazwisk, rysopisów, wieku, rodzaju przestępstw, za jakie dana osoba jest poszukiwana, w serwisie znajdują się także dane jednostek prowadzących poszukiwania. Baza ta jest cały czas sukcesywnie uzupełniana.

W przypadku posiadania informacji na temat miejsca przebywania osób poszukiwanych prosimy o kontakt telefoniczny najlepiej konkretnej Jednostki. Osobom przekazującym informacje na temat poszukiwanych gwarantujemy pełną anonimowość.

asp. szt. Monika Kaleta
Źródło: KPP w Zgorzelcu

 

Powrót na górę strony