Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymana za podpalenie altanki oraz włamania

Data publikacji 05.01.2022

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali kobietę podejrzaną o przestępstwa przeciwko mieniu. Ma ona na koncie podpalenie altanki oraz kradzieże z włamaniem. Wstępnie straty pokrzywdzonych oszacowano na około 5000 zł. Policjanci odzyskali część skradzionych przedmiotów. Teraz zatrzymana za popełnione czyny odpowie przed sądem, a grozić jej może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań zatrzymali 23-letnią kobietę podejrzaną o uszkodzenie mienia oraz o kradzieże z włamaniem.

Jak ustalili policjanci, jeleniogórzanka pod koniec grudnia ubiegłego roku na terenie miasta dopuściła się co najmniej 4 przestępstw przeciwko mieniu. Kobieta włamała się i okradła 3 altanki, skąd jej łupem padły narzędzia ogrodnicze oraz różnego rodzaju sprzęt AGD. Ponadto jedną z altanek podpaliła. Wstępnie straty pokrzywdzonych oszacowano na około 5000 zł.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Funkcjonariusze w mieszkaniu oraz w pomieszczeniach gospodarczych 23-latki odnaleźli część skradzionego mienia.

Teraz kobieta za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić jej może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

podkom. Wojciech Jabłoński
Źródło: KMP w Jeleniej Górze

Powrót na górę strony