Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Posiadał znaczne ilości środków odurzających, broń i amunicję, na którą nie miał zezwolenia, a do tego był poszukiwany

Data publikacji 18.01.2022

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał w mieszkaniu znaczne ilości narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli metamfetaminę oraz marihuanę, z których można było uzyskać ponad 500 porcji handlowych oraz 21 tabletek ekstazy. Ponadto 37-latek miał broń i amunicję, na którą nie posiadał zezwolenia. Był również poszukiwany. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 37-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających oraz o nielegalne posiadanie broni i amunicji.

Policjanci w trakcie prowadzonych czynności uzyskali informację, że 37-latek może mieć związek z przestępczością narkotykową. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli marihuanę, metamfetaminę, z których można było uzyskać ponad 500 porcji handlowych oraz 21 tabletek ekstazy. Ponadto zabezpieczyli broń i amunicję, na które mężczyzna nie posiadał wymaganego zezwolenia. Był również poszukiwany do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności w wymiarze 2 miesięcy i 15 dni.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz ustalają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją.

Jeleniogórzanin został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

podkom. Wojciech Jabłoński

Źródło: KMP w Jeleniej Górze
podinsp. Edyta Bagrowska
tel. 604 580 490
Powrót na górę strony