Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali 26-latka, który jechał nietrzeźwy z narkotykami i o mało co nie uderzył w radiowóz

Dolnośląscy funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji we Wrocławiu, realizują każdego dnia różnego rodzaju działania na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców naszego regionu, ale też i kraju, bo od dłuższego czasu, pełnią także służbę na terenie innych województw. Bielsk Podlaski - to miasto, gdzie w ten weekend działali policjanci - doszło tam do niecodziennej sytuacji. Jadąc busem, mundurowi zauważyli mężczyznę, który wymusił im pierwszeństwo przejazdu i niewiele brakowało, aby zderzył się z radiowozem. Szybko podjęli interwencję i okazało się, że 26-latek kierował jednośladem w stanie nietrzeźwości, a dodatkowo posiadał przy sobie worek z narkotykami. Mężczyzna za swoje czyny odpowie teraz przed sądem.

W sobotę 5 lutego br., funkcjonariusze z wrocławskiego Oddziału Prewencji Policji, zatrzymali 26-latka z narkotykami, który nietrzeźwy jechał jednośladem jedną z ulic powiatu bielskiego w woj. podlaskim. Do tego zdarzenia doszło przed godziną 17:00, gdy pełniący tam właśnie służbę policjanci, zauważyli mężczyznę, który wymusił pierwszeństwo przejazdu. Użytkownik jednośladu okazał się osobą w stanie nietrzeźwości, a dodatkowo miał też przy sobie worek foliowy z narkotykami.

Dalsze czynności policjantów z udziałem zatrzymanego potwierdziły, że zabezpieczone środki odurzające to marihuana, w ilości blisko 80 porcji handlowych. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim, sprawdzają teraz, czy także zajmował się ich rozprowadzaniem.

26-latek został umieszczony w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, a teraz usłyszy zarzut za posiadanie narkotyków. Dodatkowo poniesie też odpowiedzialność za jazdę jednośladem po użyciu alkoholu.

asp. szt. Łukasz Dutkowiak

Źródło: Oddział Prewencji Policji we Wrocławiu

Powrót na górę strony