Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Narkotyki schowała w kuchni pomiędzy przyprawy. Dzięki realizacji policjantów ponad 550 porcji handlowych nie trafi na czarny rynek

Data publikacji 22.02.2022

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali kobietę, która podejrzana jest o posiadanie znacznych ilości narkotyków oraz o handel nimi. Funkcjonariusze zabezpieczyli amfetaminę oraz marihuanę, z których można uzyskać ponad 550 porcji handlowych. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić jej może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego komendy miejskiej w Jeleniej Górze zatrzymali 27-letnią kobietę podejrzaną o posiadanie znacznych ilości środków odurzających oraz o handel nimi.

Policjanci w trakcie prowadzonych czynności uzyskali informację, że jeleniogórzanka może mieć związek z przestępczością narkotykową. Informację wkrótce potwierdzili. Okazało się, że kobieta w mieszkaniu przechowywała marihuanę i amfetaminę, z których można uzyskać ponad 550 porcji handlowych. Narkotyki ukryte były w kuchni, w szafce z przyprawami. Z ustaleń śledczych wynika również, że 27-latka trudniła się handlem środkami zakazanymi ustawą.

Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz ustalają kolejnych odbiorców.

Jeleniogórzanka została zatrzymana w policyjnym areszcie. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić jej może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

asp. szt. Monika Kaleta

Źródło: KMP w Jeleniej Górze
podinsp. Edyta Bagrowska
tel. 604 580 490

Powrót na górę strony