Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Fiat Ducato skradziony z terenu Niemiec odnaleziony w Bogatyni

Data publikacji 17.03.2022

Policjanci Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Bogatyni na jednej z ulic w Bogatyni odnaleźli pochodzący z kradzieży pojazd marki Fiat Ducato. Samochód o wartości ponad 130 000 zł został skradziony poprzedniej nocy z terenu Niemiec. Policjanci prowadzą teraz działania zmierzające do zatrzymania osób mających związek z jego kradzieżą.

Policjanci z komisariatu w Bogatyni na podstawie uzyskanej informacji na jednej z ulic w mieście ujawnili pojazd marki Fiat Ducato. Samochód miał założone tablice rejestracyjne przypisane do innego pojazdu. Po sprawdzeniu w dostępnych bazach danych okazało się, że Fiat został skradziony poprzedniej nocy z terenu Niemiec.

Wartość pojazdu pokrzywdzony wycenił na kwotę ponad 130 000 zł. Odzyskane mienie zostało zabezpieczone na policyjnym parkingu do dalszych czynności procesowych.

Funkcjonariusze prowadzą działania zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności zdarzenia i zatrzymania osób mających związek z tą kradzieżą. Auto po zebraniu śladów kryminalistycznych zostanie przekazane właścielowi.

asp. szt. Monika Kaleta

Źródło: KPP w Zgorzelcu
kom. Agnieszka Goguł
tel. 606 778 294

Powrót na górę strony