Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

List pochwalny dla milickiego dzielnicowego od Wójta Gminy Cieszków

Data publikacji 24.03.2022

Wójt Gminy Cieszków Ignacy Miecznikowski wystosował do Komendanta Powiatowego Policji w Miliczu list pochwalny dla dzielnicowego sierżanta sztabowego Jacka Jarosza, który w codziennej służbie ma pod swoją „pieczą” społeczność Cieszkowa i okolicznych wiosek. „Pomagamy i chronimy” – to główne motto działania wszystkich polskich policjantów, a szczególnie dzielnicowych, co jednoznacznie potwierdza treść listu pochwalnego.

Dzielnicowy jest policjantem, który ma najczęstszy kontakt ze społeczeństwem. To on wie najlepiej z jakimi problemami borykają się mieszkańcy, do niego można zwrócić się o poradę i pomoc praktycznie w każdym aspekcie. Dzielnicowy jest swoistym łącznikiem społecznym.

Wójt Gminy Cieszków Ignacy Miecznikowski wystosował list pochwalny właśnie dla milickiego dzielnicowego sierż. szt. Jacka Jarosza. Złożył go na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Miliczu mł. Insp. Mariusza Tańskiego.

W krótkich słowach podziękował policjantowi za owocną współpracę i „… wzorową służbę jako dzielnicowego, której efektem jest bezpieczeństwo … mieszkańców”. Sierż. szt. Jackowi Jaroszowi życzył w liście „satysfakcji wynikającej ze służby drugiemu człowiekowi oraz wielu sukcesów w życiu zawodowym jak i prywatnym”.

„Pomagamy i chronimy” – to główne motto działania wszystkich polskich policjantów. Miło jest przeczytać tak ciepłe słowa, które motywują do dalszego działania.

asp. szt. Monika Kaleta

Źródło: KPP w Miliczu
podinspektor Sławomir Waleński
tel. 507 135 830

Powrót na górę strony