Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Udany debiut policjantów z powiatu ząbkowickiego w integracyjnym turnieju służb mundurowych

Data publikacji 30.03.2022

Policjanci z powiatu ząbkowickiego zaliczyli bardzo udany debiut i zajęli drugie miejsce w integracyjnym turnieju piłki halowej służb mundurowych. Była to już kolejna impreza cyklu projektu współpracy transgranicznej „Aktywność ruchowa łączy społeczności i pokolenia”. Szczytny cel przyświecający imprezie sprawił, że uczestnikom ponad cztery godziny zmagań minęły bardzo szybko i przyjemnie.

Integracyjny turniej służb mundurowych odbył się 25 marca w Paczkowie. Była to kolejna impreza związana z projektem współpracy transgranicznej pn. „Aktywność ruchowa łączy społeczności i pokolenia”. Po raz pierwszy wzięła w nim udział również drużyna policyjna z powiatu ząbkowickiego.

Oprócz funkcjonariuszy ząbkowickiej komendy w zawodach wzięło udział 7 zespołów reprezentujących straż pożarną i policję, w tym również z Czech. Ponad czterogodzinne zmagania odbywały się w dwóch fazach: grupowej, gdzie osobno walczyły ze sobą drużyny straży pożarnej i policji, oraz pucharowej konfrontującej zwycięzców z fazy pierwszej. Poziom piłkarskich umiejętności, wytrwałości oraz wyrównany poziom gry wszystkich drużyn sprawił, że często o wyniku decydowało szczęście połączone z lepszą kondycją fizyczną zawodników.

Jesteśmy dumni i gratulujemy policjantom z Ząbkowic Śląskich zajęcia drugiego miejsca w rankingu. Przede wszystkim jednak przez większość czasu była to dobra zabawa oraz możliwość wzięcia udziału w bardzo wartościowym projekcie.

asp. szt. Monika Kaleta

Źródło: KPP w Ząbkowicach Śląskich
st. asp. Katarzyna Mazurek
tel. 608 086 826

  • drużyna piłkarska policjantów
  • puchar i dyplom
  • dyplom
Powrót na górę strony