Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzany o kradzież złamał również zakaz zbliżania się do matki

Data publikacji 01.04.2022

Kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat grozić może mężczyźnie zatrzymanemu przez jeleniogórskich policjantów. Mieszkaniec Jeleniej Góry podejrzany jest o złamanie zakazu zbliżania się do matki oraz o kradzież. Przestępstw tych dopuścił się pod koniec marca br. w Jeleniej Górze. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem.

Policjanci z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 43-letniego jeleniogórzanina podejrzanego o złamanie zakazu sądowego oraz o kradzież.

Policjanci prowadząc czynności w sprawie kradzieży, do której doszło pod koniec marca br. w Jeleniej Górze ustalili, że przestępstwa tego najprawdopodobniej dopuścił się 43-letni jeleniogórzanin. Mężczyzna z terenu prywatnej posesji ukradł części samochodowe, a następnie sprzedał je w punkcie skupu złomu. Ich wartość pokrzywdzony oszacował na blisko 1400 złotych.

Wczoraj policjanci zatrzymali go w mieszkaniu matki. Okazało się, że mężczyzna nie miał prawa tam przebywać, gdyż obowiązywał go zakaz zbliżania się do niej.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz za popełnione przestępstwa 43-latek odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Aleksandra Pieprzycka

Źródło: KMP w Jeleniej Górze
podinsp. Edyta Bagrowska
tel. 604 580 490

Powrót na górę strony