Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowanie dla gryfowskich policjantów

Data publikacji 04.04.2022

Na ręce Komendanta Komisariatu Policji w Gryfowie Śląskim małżeństwo z gminy Lubomierz złożyło podziękowanie, skierowane do policjanta służby kryminalnej oraz dzielnicowego, za szybkie ujęcie sprawcy kradzieży z włamaniem i odzyskanie skradzionego mienia.

„Postawa podległych Panu policjantów cechowała się zrozumieniem drugiego człowieka, który został dotknięty przestępstwem, pozwoliła nam uwierzyć, że mamy Policję dobrze zorganizowaną, szybko i sprawnie działającą a co naszym zdaniem jest najważniejsze, przyjazną dla społeczeństwa i otwartą na jego potrzeby”. Takie słowa podziękowań wpłynęły od małżeństwa z gminy Lubomierz na ręce Komendanta Komisariatu Policji w Gryfowie Śląskim podkom. Remigiusza Mirka, za szybką i skuteczną pracę policjanta służby kryminalnej i dzielnicowego.

Małżeństwo zamieszkujące jedną z miejscowości na terenie gminy Lubomierz wyraziło wdzięczność, za szybkie zatrzymanie sprawcy kradzieży z włamaniem do rodzinnego domu oraz odzyskanie skradzionego mienia. Autorzy podziękowań życzą Komendantowi oraz podległym funkcjonariuszom wytrwałości w realizacji codziennych zadań, wielu zawodowych sukcesów oraz nieustającej satysfakcji z podejmowanych wyzwań.

Niewątpliwie słowa uznania dla każdego z policjantów są bardzo miłe, dają jeszcze większą motywację i chęć pomagania każdego dnia.

podkom. Wojciech Jabłoński

Źródło: KPP w Lwówku Śląskim
sierż. Olga Łukaszewicz
tel. 600 266 063
Powrót na górę strony