Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci z Polski, Czech i Niemiec będą uczestnikami targów „Wrocław MotorcycleShow 2022”

Data publikacji 08.04.2022

W Hali Stulecia we Wrocławiu, w dniach 9-10 kwietnia br. odbędą się X Targi Motocyklowe pn. „Wrocław MotorcycleShow 2022”. Po raz kolejny do udziału w nich zostali zaproszeni funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Towarzyszyć im będą policjanci z Łodzi, Opola, Czech i Niemiec. Funkcjonariusze będą rozmawiać z uczestnikami targów o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, technice jazdy jednośladem. Policjanci zaprezentują także swoje służbowe motocykle.

Podczas dwudniowych targów pn. „Wrocław MotorcycleShow 2022, które rozpoczną się 9 kwietnia br. o godz. 10.00 w Hali Stulecia, będzie można odwiedzić specjalnie przygotowane stoisko Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Dolnośląskim policjantom będą towarzyszyć funkcjonariusze z Opola, Łodzi, Czech i Niemiec a także żołnierze z Żandarmerii Wojskowej. Głównym tematem rozmów będzie szeroko pojęte bezpieczeństwa w ruchu drogowym, technika jazdy na motocyklu, a także inne aspekty poruszania się jednośladami. Policjanci będą także prezentować motocykle, na których pełnią służbę w swoich jednostkach.

Zapraszamy serdecznie wszystkich uczestników do odwiedzenia policyjnego stoiska.

podkom. Wojciech Jabłoński

Powrót na górę strony