Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Najpierw razem pili alkohol, a potem jeden drugiego zaatakował nożem

Kłodzcy policjanci zatrzymali 57-latka, który wielokrotnie ugodził nożem kuchennym kolegę, z którym pił alkohol w swoim domu. Mężczyzna po kłótni ze znajomymi, wielokrotnie wbił nóż w jego nogę. Agresor usłyszał już w tej sprawie zarzuty. Teraz sprawcy grozi kara nie mniejsza niż 3 lata pozbawienia wolności.

Policjanci z Kłodzka ustalili, że 57-latek zaprosił na kolację do swojego domu kolegę. Podczas posiłku spożywali również alkohol. W międzyczasie doszło do sprzeczki pomiędzy mężczyznami - mieszkańcami Gminy Kłodzko. Pijany gospodarz domu znienacka zaatakował gościa. Najpierw groził koledze pozbawieniem życia, a następnie  wielokrotnie ugodził go nożem kuchennym w nogę.

Pokrzywdzony o całym zajściu od razu powiadomili policję.  Mundurowi po przyjeździe na miejsce natychmiast udzielili mu pomocy przedmedycznej do czasu przyjazdu pogotowia ratunkowego. 68-latek został przetransportowany do szpitala.

Funkcjonariusze zatrzymali agresora. Po przebadaniu okazało się, że 57-latek miał 2 promile alkoholu w swoim organizmie. Mężczyzna  najpierw trzeźwiał w policyjnym areszcie, a potem usłyszał zarzut spowodowania uszkodzenia ciała. Nie potrafił wytłumaczyć powodów swojego zachowania. Teraz tłumaczyć się będzie przed sądem. Podejrzanemu grozi kara nie mniejsza niż 3 lata  pozbawienia wolności.

asp. szt. Monika Kaleta

Źródło: KPP w Kłodzku
podinsp. Wioletta Martuszewska
tel. 606 754 529

Powrót na górę strony