Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zajączek wielkanocny od policjantów z Góry dla dzieci z Rodzinnego Pogotowia Opiekuńczego

Data publikacji 14.04.2022

Po raz kolejny funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Górze pokazali, że podczas wykonywania czynności służbowych ważna jest empatia i dbałość o uśmiech – zwłaszcza tych najmłodszych. Dzielnicowi z Góry wraz z funkcjonariuszami Zespołu Wykroczeń Nieletnich i Patologi przygotowali paczki wielkanocne „na zajączka” dla dzieci przebywających w Rodzinnym Pogotowiu Opiekuńczym w Starej Górze.

Górowscy mundurowi doskonale wiedzą, że okres przedświąteczny to czas szczególny. Troszcząc się o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu nie zapomnieli również o tych najmłodszych, którym czas ten kojarzy się także z upominkami od zajączka.

Wczoraj (13 kwietnia br.) dzielnicowi z Góry oraz funkcjonariusze z Zespołu Wykroczeń Nieletnich i Patologi, odwiedzili Rodzinne Pogotowie Opiekuńcze w Starej Górze. Obecnie przebywa tam 9 dzieci w tym trójka z Ukrainy. Mając na względzie dobro dzieci oraz to co dla każdego dorosłego jest najcenniejsze - czyli uśmiech na ich twarzach, kierownik Rewiru Dzielnicowych asp. szt. Marek Berus wraz z dzielnicowymi i policjantami z Wydziału Prewencji w Górze, zadbali o to, aby do wszystkich dzieci trafiły paczki ze słodyczami na tzw. „zajączka”. Aby ich skompletowanie było możliwe policjanci wcześniej zorganizowali zbiórkę tego asortymentu wśród pozostałych policjantów i pracowników policji pracujących w powiecie górowskim.

Życzymy wszystkim dzieciom dużo zdrowia i spełnienia swoich marzeń.

mł. asp. Aleksandra Pieprzycka

Źródło: KPP w Górze
podkom. Ariel Bujak
tel. 507 135 747

  • Grupa dzieci z umundurowanymi funkcjonariuszami policji
  • umundurowany policjant wręcza paczkę świąteczną dzieciom
  • Policjant wręczający paczkę świąteczną dziecku
Powrót na górę strony