Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali seryjną złodziejkę wraz z łupem

Data publikacji 04.05.2022

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali kobietę, która chwilę wcześniej dopuściła się kradzieży w jednym dyskontów spożywczych. Funkcjonariusze odzyskali skradziony towar o wartości ponad 700 zł. W trakcie czynności ustalili, że podejrzewana ma na koncie dodatkowo co najmniej 7 podobnych czynów. 32-latce może grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 32-letnią kobietę podejrzaną o serię kradzieży.

2 maja br. około godziny 9.00 policjanci jadąc ulicą Wolności w Jeleniej Górze zauważyli kobietę, z siatkami, która nerwowo się rozglądała. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić powód jej dziwnego zachowania. Okazało się, że 32-latka wracała z "zakupów". Były to artykuły spożywcze, elektronarzędzia i inne przedmioty o łącznej wartości ponad 700 zł.

Policjanci ustalili, że towar ten chwilę wcześniej ukradła w jednym z jeleniogórskich dyskontów spożywczych. Po dokładnej analizie i wykonanych sprawdzeniach wyszło na jaw, że to nie jedyny tego typu czyn na koncie kobiety. Okazało się, że podejrzewana ma na koncie co najmniej 7 innych  tego typu kradzieży, w okresie od kwietnia do maja br. Jej łupem padły wówczas kosmetyki, artykuły spożywcze i przemysłowe.

Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy i ustalają co 32-latka zrobiła z wcześniej skradzionym towarem. Kobiecie może grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

podkom. Wojciech Jabłoński

Źródło: KMP w Jeleniej Górze
podinsp. Edyta Bagrowska
tel. 604 580 490

Powrót na górę strony