Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali kobietę, która była poszukiwana i posiadała narkotyki

Data publikacji 19.05.2022

Policjanci z Kudowy-Zdroju zatrzymali poszukiwaną kobietę, która od ubiegłego miesiąca ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości. 27-latka została skazana przez sąd na karę pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwo. W chwili zatrzymania funkcjonariusze znaleźli przy niej amfetaminę, w związku z tym usłyszała kolejny zarzut za posiadanie narkotyków.

27-letnia mieszkanka powiatu kłodzkiego najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym. Kobieta została skazana przez sąd na karę pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwo. Poszukiwana, aby uniknąć odsiadki, od ubiegłego miesiąca ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości.

Policjanci podczas patrolu Kudowy-Zdroju wylegitymowali kobietę, która spacerowała po parku zdrojowym. Funkcjonariusze po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych ustalili, że 27-letnia mieszkanka powiatu kłodzkiego jest poszukiwana przez Sąd Okręgowy w Świdnicy celem odbycia kary pozbawienia wolności. Młoda kobieta podczas interwencji wykazywała wyraźne oznaki zdenerwowania. Okazało się, że kobieta ukrywała w kieszeni woreczek z białym proszkiem. Funkcjonariusze sprawdzili również dotychczasowe miejsce zamieszkania zatrzymanej. W pokoju kobiety znaleźli woreczki z suszem roślinnym i białym proszkiem.

Badanie policyjnym testerem wykazało, że była to amfetamina i marihuana.

Funkcjonariusze doprowadzili kobietę do komisariatu, gdzie usłyszała zarzuty dotyczące posiadania narkotyków. Po wykonaniu czynności procesowych 27-latka zgodnie z wcześniejszym wyrokiem sądu została odwieziona do zakładu karnego, w którym będzie odbywała kilkumiesięczną karę pozbawienia wolności.

podkom. Wojciech Jabłoński

Źródło: KPP w Kłodzku
podinsp. Wioletta Martuszewska
tel. 606 754 529
Powrót na górę strony