Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejne sportowe sukcesy na koncie pirotechnika z KWP we Wrocławiu

W sobotę, 21 maja br., we Wrocławiu odbyły się V Otwarte Mistrzostwa Polski federacji WPC Polska oraz VIII Mistrzostwa Polski służb mundurowych w wyciskaniu sztangi leżąc. Młodszy aspirant Mariusz Pikor z dolnośląskiej komendy zajął I miejsce i w jednych i w drugich ustanawiając nowy oraz pobijając swój z tamtego roku rekord, który wynosił 155 kg a teraz już 155,5 kg . Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów, nie tylko sportowych!

Młodszy aspirant Mariusz Pikor służbę w Policji pełni od ponad 10 lat (obecnie jest pirotechnikiem w KWP we Wrocławiu), ale jak sam twierdzi - sportem interesuje się od zawsze. Oprócz tego, że potrafi swoje pasje połączyć ze służbą, to w ostatnim roku odniósł wiele sportowych sukcesów w wyciskaniu sztangi leżąc. Policjant jest także członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA Wrocław.

Ostatnio, 21 maja br., we Wrocławiu odbyły się V Otwarte Mistrzostwa Polski federacji WPC Polska oraz VIII Mistrzostwa Polski służb mundurowych w wyciskaniu sztangi leżąc. Młodszy aspirant Mariusz Pikor z dolnośląskiej komendy zajął I miejsce i w jednych i w drugich ustanawiając nowy oraz pobijając swój z tamtego roku rekord, który wynosił 155 kg a teraz już 155,5 kg.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów, nie tylko sportowych!

podkom. Wojciech Jabłoński

Źródło: IPA Wrocław

Powrót na górę strony