Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zastępca Komendanta Komisariatu Policji Wrocław Leśnica wzięła udział w biegu po życie Lenki

Data publikacji 04.06.2022

Podkomisarz Justyna Szeglowska, pełniąca na co dzień służbę w Komisariacie Policji Wrocław-Leśnica na stanowisku Zastępcy Komendanta, wzięła udział w charytatywnym wydarzeniu sportowym „Bieg po życie Lenki”. Tym razem policjantka nie biegła, a szła w formule Nordic Walking na dystansie 5 kilometrów. Na mecie zameldowała się jako pierwsza.

Niejednokrotnie pisaliśmy o sukcesach sportowych naszej koleżanki.

Słynąca z udziału w niezwykle trudnych i wymagających biegach górskich funkcjonariuszka, która na co dzień pełni służbę jako Zastępca Komendanta Komisariatu Policji Wrocław- Leśnica, wzięła udział w kolejnym wydarzeniu sportowym.
29 maja na terenie boiska sportowego w Wilczycach odbył się „Bieg po życie Lenki” organizowany przez Stowarzyszenie Kilometry Pomocy.

Tym razem policjantka pokonała 5 kilometrów nie biegnąc a maszerując z kijkami w formule Nordic Walking. Na mecie zameldowała się jako pierwsza.

Jej wielką pasją jest bieganie, ale też bezinteresowna pomoc osobom potrzebującym, stąd też udział w tym wydarzeniu. Całość wpłat od uczestników biegu została przeznaczona na operację guza mózgu 4-letniej Lenki Wojnar.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz zdobywania kolejnych medali, za co wszyscy trzymamy mocno kciuki.

asp. szt. Monika Kaleta

Źródło: KMP we Wrocławiu
sierż. szt. Paweł Noga
tel. 693 403 817

Powrót na górę strony