Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci rywalizowali podczas Smoleckiej (za)Dyszki

Data publikacji 08.06.2022

Za nami 9. edycja Smoleckiej (za)Dyszki – imprezy biegowej organizowanej pod sztandarami Towarzystwa Przyjaciół Smolca. Trasa dziesięciokilometrowego biegu wiodła drogami gminy Kąty Wrocławskie. W tym roku po raz pierwszy podczas tych zawodów pojawiła się klasyfikacja dedykowana policjantom i policjantkom. Wśród mundurowych, zarówno w klasyfikacji mężczyzn, jak i kobiet, zwyciężyli przedstawiciele IPA Wrocław. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

W minioną sobotę (4 czerwca 2022 roku) drogami gminy Kąty Wrocławskie odbył się bieg na 10 km - Smolecka (za)Dyszka. Była to już 9. edycja tej imprezy. Bieg adresowany był do wszystkich biegaczy, zarówno tych, którzy są profesjonalistami, ale także i dla amatorów. W biegu wzięło udział 400 zawodników. W tym roku po raz pierwszy podczas Smoleckiej (za)Dyszki pojawiła się klasyfikacja dedykowana policjantom i policjantkom.

Klasyfikacja mężczyzn:

1. Paweł Jankowski - IPA Wrocław
2. Łukasz Junik - Komenda Miejska Policji we Wrocławiu
3. Mariusz Cieślak - Komenda Miejska Policji we Wrocławiu

Klasyfikacja kobiet:

1. Joanna Woźniak-Cieślar - IPA Wrocław
2. Renata Piech - Komenda Miejska Policji we Wrocławiu
3. Ewa Tuszyńska - Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu

Okolicznościowe puchary i medale zwycięzcom wręczył komisarz Bartłomiej Majchrzak - Pełnomocnik Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu ds. Ochrony Praw Człowieka, a także Przewodniczący Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA, która integruje między innymi środowisko policyjnych biegaczy zarówno tych w służbie, jak i policyjnych emerytów.

mł. asp. Przemysław Ratajczyk
Źródło: IPA Wrocław

Powrót na górę strony