Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Schował narkotyki w pojemnikach po kosmetykach. Został zatrzymany przez jeleniogórskich policjantów

Data publikacji 22.06.2022

Mundurowi z Jeleniej Góry zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających. Funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę w ilości blisko 300 porcji handlowych. Teraz mężczyzna za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań zatrzymali 46-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości środków zabronionych przez Ustawę o przeciwdziałaniu narkomanii.

Funkcjonariusze prowadząc czynności dotyczące zwalczania przestępczości narkotykowej uzyskali informację, że 46-letni jeleniogórzanin najprawdopodobniej posiada środki odurzające. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli marihuanę ukrytą  w ubraniach i pojemnikach po kosmetykach. Łącznie z zabezpieczonych narkotyków można uzyskać blisko 300 porcji handlowych.

Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, ustalają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających oraz sprawdzają, czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją.

Jeleniogórzanin został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz za przestępstwo, o które jest podejrzany, odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

sierż. szt. Paweł Noga

Źródło: KMP w Jeleniej Górze
podinsp. Edyta Bagrowska
tel. 604 580 490

Powrót na górę strony