Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wyjątkowe podziękowanie dla Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie

Data publikacji 24.06.2022

„Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Strzelinie serdecznie dziękuje za propagowanie zasad bezpiecznych zachowań dzieci i młodzieży przy udziale maskotki Komisarz Lew podczas festynu dla dzieci z rodzin zastępczych i dzieci z Ukrainy” tymi słowami Dyrektor PCPR w Strzelinie Pani Agnieszka Tekiela podziękowała za udział funkcjonariuszy strzelińskiej jednostki Policji w festynie zorganizowanym na terenie boiska sportowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelinie.

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Strzelinie mł. insp. Przemysława Maruta zostało złożone podziękowanie od Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Strzelinie Pani Agnieszki Tekieli. Skierowane było do funkcjonariuszy strzelińskiej jednostki, którzy wraz z maskotką dolnośląskiej Policji Komisarzem Lwem brali udział w festynie zorganizowanym na terenie jednego z boisk sportowych w Strzelinie.

Przypomnijmy, że w trakcie festynu mundurowi propagowali zasady bezpiecznych zachowań w związku z rozpoczynającymi się wakacjami. Funkcjonariusze przekazali wiele cennych uwag dotyczących bezpieczeństwa nad wodą, ale także tego, jak się zachować w sytuacji zagrożenia. 

Nie lada atrakcją był udział Komisarza Lwa, który w trakcie festynu został zasypany lawiną pytań. Licznie zgromadzeni uczestnicy mogli obejrzeć policyjny radiowóz, a nawet poczuć się jak prawdziwy policjant, zasiadając za jego kierownicą.

Funkcjonariusze strzelińskiej Policji niosą pomoc w różnych sytuacjach, a ponadto z chęcią angażują się w każde przedsięwzięcie mające na celu propagowanie szeroko rozumianej profilaktyki. Dlatego każde miłe słowo wywołuje uśmiech na naszych twarzach i jeszcze bardziej motywuje nas do pracy.

#PomagamyiChronimy.

sierż. szt. Paweł Noga

Źródło: KPP w Strzelinie
mł. asp. Łukasz Porębski
tel. 603 765 940

Pliki do pobrania

  • 105.28 KB
    Transkrypcja podziękowań
Powrót na górę strony