Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

22-latek odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków i udzielanie ich innym osobom

Data publikacji 28.06.2022

W wyniku podjętych czynności funkcjonariusze lwóweckiej Policji zatrzymali młodego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków i udzielanie ich w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Policjanci zabezpieczyli w jego mieszkaniu ponad 78 gramów marihuany. Teraz zatrzymanemu mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z lwóweckiego Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego podczas służby z funkcjonariuszem Służby Celno- Skarbowej ustalili, że 22-letni mieszkaniec gminy Lwówek Śląski posiada znaczną ilość narkotyków. Policjanci w toku czynności zebrali odpowiedni materiał dowodowy i  ubiegłym tygodniu doszło do realizacji sprawy. Funkcjonariusze przeszukali miejsce zamieszkania młodego mężczyzny. W trakcie czynności w zajmowanym przez 22-latka lokalu zabezpieczyli ponad 78 gramów marihuany. 

Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu. Policjanci Wydziału Kryminalnego ustalili również, że 22-latek kilkunastokrotnie sprzedał narkotyki innemu mieszkańcowi powiatu lwóweckiego.

W Prokuraturze Rejonowej w Lwówku Śląskim zatrzymany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz ich udzielania innym osobom w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.

Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

sierż. szt. Krzysztof Marcjan

Źródło: KPP w Lwówku Śląskim
sierż. Olga Łukaszewicz
tel. 600 266 063

Powrót na górę strony