Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Paser w rękach jeleniogórskich policjantów. Odzyskano również skradzione felgi

Data publikacji 21.07.2022

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwo paserstwa. Mieszkaniec miasta na jednym z portali internetowych oferował do sprzedaży skradzione felgi, których wartość sięgała 2500 zł. W toku przeprowadzonych czynności funkcjonariusze odzyskali mienie pochodzące z przestępstwa. Teraz zatrzymany mężczyzna za popełniony czyn odpowie przed sądem. Grozić mu może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 32-letniego mężczyznę podejrzanego o przestępstwo paserstwa.

Funkcjonariusze prowadząc czynności w sprawie kradzieży felg z samochodu marki Honda, do której doszło w Jeleniej Górze w czerwcu br. ustalili, że 32-letni jeleniogórzanin najprawdopodobniej mógł mieć związek z ukryciem skradzionego mienia, pomimo wiedzy, że pochodzi ono z przestępstwa.

Jeleniogórscy kryminalni ustalili także, iż mężczyzna na jednym z portali internetowych oferował do sprzedaży skradzione felgi, których wartość sięgała 2500 zł. Policjanci odzyskali skradzione mienie i cały czas prowadzą czynności mające na celu zidentyfikowanie osoby, która dopuściła się ich kradzieży.

Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. 

Zatrzymany przez nich jeleniogórzanin za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, a grozić mu może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

sierż. szt. Krzysztof Marcjan

Źródło: KMP w Jeleniej Górze
podinsp. Edyta Bagrowska
tel. 604 580 490

Powrót na górę strony