Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania od mieszkańców dla dzielnicowego ze Złotoryi

Data publikacji 07.08.2022

Do Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi wpłynęły pisemne podziękowania dla dzielnicowego mł. asp. Piotra Woźniaka. Mieszkanka Leszczyny dziękuje funkcjonariuszowi za duże zaangażowanie na rzecz poprawy bezpieczeństwa w tej miejscowości, szczególnie poprzez wyeliminowanie z ruchu kierowców, których niebezpieczne zachowania stwarzały zagrożenie dla mieszkańców. Podziękowania dopełnia portret dzielnicowego namalowany przez 9-letniego syna.

Dzielnicowi to policjanci, którzy są najbliżej społeczeństwa i jako pierwsi mają bezpośredni kontakt z mieszkańcami, rozwiązując ich różne problemy. Można się do nich zwrócić, nie tylko zgłaszając przestępstwo lub wykroczenie, ale także o informacje dotyczące przepisów prawa lub możliwości rozwiązania konfliktów międzyludzkich. Ich codzienna służba wielokrotnie jest doceniania przez mieszkańców powiatu złotoryjskiego. Tym razem podziękowania zostały skierowane do mł. asp. Piotra Woźniaka, który jest dzielnicowym na terenie gminy Złotoryja, w miejscowościach: Jerzmanice Zdrój, Wilków, Łaźniki, Leszczyna, Prusice, Nowa Ziemia, Sępów oraz Wilków-Osiedle.

Mieszkanka Leszczyny dziękuje funkcjonariuszowi za duże zaangażowanie na rzecz poprawy bezpieczeństwa w tej miejscowości oraz za wyeliminowanie z ruchu kierowców, których niebezpieczne zachowania stwarzały zagrożenie na drogach Leszczyny. Do podziękowań dołączył 9-letni syn kobiety, który narysował portret dzielnicowego.

Bardzo dziękujemy za list. Ta forma uznania pracy dzielnicowego z całą pewnością motywuje do dalszych działań oraz buduje poczucie dobrze pełnionej służby.

mł. asp. Krzysztof Marcjan

Źródło: KPP w Złotoryi
sierż. szt. Dominika Kwakszys
tel. 603 765 923 

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony