Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kompletnie pijany agresywny mężczyzna zdewastował samochody w Wałbrzychu. Policjanci zatrzymali go na gorącym uczynku popełnionych przestępstw

Data publikacji 18.08.2022

54-letni mieszkaniec Wałbrzycha trafił w ręce tamtejszych policjantów, po tym jak dokonał uszkodzenia dwóch zaparkowanych na Piaskowej Górze samochodów osobowych. Mężczyzna w momencie interwencji był nietrzeźwy, a dodatkowo bardzo agresywny. Ostatecznie nie był w stanie racjonalnie wytłumaczyć, dlaczego dokonał zniszczenia mienia. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Wałbrzyscy policjanci nad ranem otrzymali informację o tym, że idący ul. Długą mężczyzna dewastuje zaparkowane samochody. Funkcjonariusze ruchu drogowego niezwłocznie udali się na miejsce, gdzie przy wsparciu dzielnicowych pierwszego komisariatu zatrzymali na gorącym uczynku popełnienia przestępstwa nietrzeźwego 54-latka. Mężczyzna miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

Podczas wykonanych oględzin okazało się, że uszkodzeniu uległy dwa pojazdy, w których agresywny wałbrzyszanin powyrywał boczne lusterka oraz zarysował powłokę lakierniczą.

Podejrzany w trakcie czynności procesowych oświadczył, że zdewastował przypadkowe samochody i nie wie dlaczego to zrobił. Tłumaczył się stanem nietrzeźwości. Teraz 54-latek odpowie przed sądem. Za zniszczenie mienia grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

asp. Aleksandra Pieprzycka

Źródło: KMP w Wałbrzychu
kom. Marcin Ś
wieży
tel. 604 426 995

  • policjanci w mundurze prowadza zatrzymanego mężczyznę
  • fragment pojazdu z przodu koloru czerwonego w dzień na zdjęciu w prawym dolnym rogu logo komendy policji
  • fragment pojazdu od strony pasażera na zdjęciu widoczne urwane lusterko boczne
Powrót na górę strony