Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Włamywacz „amator sprzętu wędkarskiego” usłyszał już zarzuty, a policjanci odzyskali skradzione mienie

Data publikacji 25.08.2022

Policjanci z powiatu zgorzeleckiego zatrzymali 23-latka podejrzewanego o włamanie do garażu znajdującego się na jednej z posesji w Bogatyni. Łupem mężczyzny padł sprzęt wędkarski o wartości 2500 złotych. Działając dalej w tej sprawie, funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie, a sprawca usłyszał już zarzut za kradzież z włamaniem. Amator cudzego sprzętu wędkarskiego przyznał się do popełnienia przestępstwa i teraz grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni, w wyniku pracy operacyjnej ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o włamanie do garażu na terenie jednej z prywatnych posesji. Okazało się, że 23-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego dostał się do pomieszczenia garażowego, skąd dokonał kradzieży sprzętu wędkarskiego o wartości 2500 złotych.

Szybkie i skutecznie działania funkcjonariuszy w tej sprawie, pozwoliły na odzyskanie skradzionego mienia, które teraz wróci do prawowitego właściciela.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem i grozić mu może teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności.

asp. szt. Łukasz Dutkowiak

Rzecznik Prasowy
KWP we Wrocławiu

Źródło:
KPP w Zgorzelcu
kom. Agnieszka Goguł
tel. 606 778 294

Powrót na górę strony