Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nie chciał zapłacić taksówkarzowi za kurs. Teraz może spędzić w więzieniu 13 lat

Data publikacji 29.08.2022

Policjanci z Jeleniej Góry zatrzymali mężczyznę, który był poszukiwany między innymi 5 listami gończymi. Jeleniogórzanin, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od 2014 roku, może spędzić w więzieniu 13 lat. Wcześniej udało mu się uniknąć zatrzymania, gdyż od kilku lat przebywał za granicą. Wpadł w ręce funkcjonariuszy po awanturze z taksówkarzem, któremu nie chciał zapłacić za kurs.

Funkcjonariusze z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 43-latka poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności za różne przestępstwa.

Mężczyzna został zatrzymany 28 sierpnia bieżącego roku w jednej z miejscowości w powiecie karkonoskim po awanturze z taksówkarzem, któremu nie chciał zapłacić za kurs. W trakcie czynności policjanci ustalili, że 43-latek był poszukiwany między innymi 5 listami gończymi do odbycia kary pozbawienia wolności. Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości był od 2014 roku. Wcześniej udało mu się uniknąć zatrzymania, gdyż od kilku lat przebywał za granicą. W więzieniu może spędzić 13 lat.

Jeleniogórzanin został zatrzymany do wytrzeźwienia, a następnie zostanie przekazany do aresztu śledczego w celu odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

mł. asp. Przemysław Ratajczyk

Źródło: KMP w Jeleniej Górze
podinsp. Edyta Bagrowska
tel. 604 580 490

Powrót na górę strony