Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjant strzelińskiej jednostki na podium IV Pucharu Świdnickiego Dzika

Data publikacji 03.10.2022

W minioną sobotę 1 października br., w Świdnicy odbyły się zawody o Puchar Świdnickiego Dzika. W zawodach wystartowali siłacze z całej Polski. Rywalizacja toczyła się wśród kobiet i mężczyzn w 7 kategoriach wagowych oraz 3 kategoriach Open. O medal konkurował policjant Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie sierż. Hubert Raba, który ostatecznie w kategorii Junior Mężczyzn zajął III miejsce z wynikiem 167,5 kg.

Reprezentant Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie nie odpuszcza i w minioną sobotę 1 października br., wziął udział w IV Pucharze Świdnickiego Dzika w wyciskaniu sztangi leżąc. W trakcie zawodów policjant zajął III miejsce w kategorii Junior Mężczyzn z niebagatelnym wynikiem 167, 5 kg. Warto wspomnieć, że podczas zawodów Hubert Raba zbliżył się do swojego życiowego rekordu, który aktualnie wynosi 172 kg (przy wadze niespełna 80 kg).

Funkcjonariusz Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie sierż. Hubert Raba już od kilku lat trenuje sporty siłowe. Warto zaznaczyć, że kolejne sukcesy policjanta to wynik ciężkiej i intensywnej pracy, a także zaangażowania się w przygotowania do startów w kolejnych zawodach.

Naszemu koledze serdecznie gratulujemy osiągniętych do tej pory wyników sportowych i życzymy dalszych sukcesów.

asp. Aleksandra Pieprzycka

Źródło: KPP w Strzelinie
asp. Łukasz Porębski
tel. 603 765 940

  • policjant podczas zawodów w podnoszeniu ciężarów
  • policjant podczas zawodów w podnoszeniu ciężarów
Powrót na górę strony