Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ząbkowicka policjantka znowu na podium Walimskich Biegów Górskich „Sowi Hardcore 2022”. Gratulujemy pasji i wytrwałości

Data publikacji 11.10.2022

Policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich mł. asp. Katarzyna Iwańciów zajęła trzecie miejsce w biegu „Sowi Hardcore 2022”, który odbył się 8 października w ramach Walimskich Biegów Górskich. Gratulujemy pasji, a przede wszystkim wytrwałości.

Młodszy aspirant Katarzyna Iwańciów od kilku lat odnosi sukcesy oddając się swojej pasji - bieganiu. Tym razem, pokonując swoje słabości, ponownie stanęła na podium, zajmując III miejsce w kategorii open kobiet.

Ten wynik był wyjątkowy z kilku powodów. Po pierwsze funkcjonariuszka o 18 minut poprawiła swój czas z 2021 roku, a po drugie zrobiła to, walcząc z kontuzjami, których nabawiła się zaledwie kilka dni przed biegiem.

„Sowi Hardcore” jak sama nazwa wskazuje, nie należy do najłatwiejszych biegów. Od uczestników wymaga wytrwałości w różnych warunkach, zarówno pogodowych, jak i związanych z ukształtowaniem terenu. Zawodnicy biegli 51 kilometrów po szlakach turystycznych, drogach leśnych, polnych, miejscami kamienistych, a także stokach narciarskich.

Z relacji naszej koleżanki wynika, że bieg wymagał wyjątkowej wytrzymałości psychicznej i fizycznej oraz odporności na ból. Gratulujemy formy i wytrwałości, a także, trzymając kciuki, czekamy na dalsze sukcesy. Brawo!

sierż. szt. Paweł Noga

Źródło: KPP w Ząbkowicach Śląskich
asp. szt. Katarzyna Mazurek
tel. 608 086 826

Powrót na górę strony