Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany mężczyzna, który handlował okularami i zegarkami z podrobionymi znakami towarowymi

Data publikacji 24.10.2022

Bolesławieccy policjanci zabezpieczyli ponad 60 przedmiotów z podrobionymi znakami towarowymi, które podejrzany oferował w sprzedaży internetowej. Zatrzymany został „handlarz”, który jest również podejrzany o posiadanie środków odurzających. Sprawcy grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu na podstawie działań operacyjnych ustalili osobę występującą pod nickiem na jednym z portali sprzedażowych i oferującą towar z podrobionymi znakami towarowymi światowych firm.

33-letni mieszkaniec Bolesławca w swojej ofercie miał okulary przeciwsłoneczne i zegarki z logo należącym do różnych znanych marek.

Podczas sprawdzenia miejsca zamieszkania oraz garażu użytkowanego przez podejrzanego policjanci zabezpieczyli 40 sztuk okularów oraz 26 zegarków. Dodatkowo mundurowi ujawnili w jednym z pomieszczeń narkotyki w postaci metamfetaminy.

Sprawca usłyszał zarzuty dotyczące sprzedaży przedmiotów oznaczonych podrobionym znakiem towarowym, za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz posiadania środków odurzających, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

asp. Aleksandra Pieprzycka

Źródło: KPP w Bolesławcu
asp. szt. Anna Kublik-Rościszewska
tel. 600 266 990

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 28.13 MB)

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony