Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Mężczyzna poszukiwany listem gończym ukrył się w kominie z wędzarnią

Data publikacji 25.10.2022

Złotoryjscy kryminalni zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym. 25-latek za popełnione w przeszłości przestępstwa miał do odbycia karę 6 miesięcy pozbawienia wolności. Chcąc uniknąć pobytu za kratkami, ukrył się przed policjantami w przewodzie kominowym z wędzarnią.

Policyjna służba to nie tylko kontrole drogowe i przeprowadzane interwencje, to także poszukiwania i zatrzymywania tych osób, które celem uniknięcia zasądzonej kary ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości. Funkcjonariusze sprawdzają dokładnie wszystkie miejsca, w których mogą przebywać poszukiwani. Tak było i tym razem.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi zapukali do drzwi jednego z domów na terenie gminy Zagrodno. Funkcjonariusze podejrzewali, że wewnątrz może znajdować się 25-latek, który jest poszukiwany listem gończym. Mężczyzna miał do odbycia karę 6 miesięcy pozbawienia wolności, jednak ukrywał się przed organami ścigania, chcąc uniknąć pobytu za kratkami. Po wejściu do domu policjanci sprawdzali wszelkie możliwe miejsca, w których mógł znajdować się poszukiwany. Mężczyzna tym razem również się ukrywał. Został zatrzymany na strychu, w przewodzie kominowym, gdzie siedział na rusztach wędzarni.

25-latek trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi zasądzoną wcześniej karę za popełnione przestępstwa przeciwko bezpieczeństwu w ruchu drogowym.

sierż. szt. Paweł Noga

Źródło: KPP w Złotoryi
mł. asp. Dominika Kwakszys
tel. 603 765 923

  • Komin wędzarni
  • komin wędzarni
Powrót na górę strony