Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Blisko 2 tys. porcji handlowych amfetaminy i marihuany przejęli wrocławscy policjanci

Data publikacji 26.10.2022

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław-Ołbin zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków. Policjanci przy 40-latku oraz w jego mieszkaniu znaleźli marihuanę i amfetaminę, z której można było uzyskać blisko 2 tys. porcji handlowych. Mężczyźnie może grozić kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

Jakiś czas temu funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław-Ołbin zauważyli w rejonie Nadodrza mężczyznę, który na ich widok zaczął nerwowo chować jakiś przedmiot trzymany w dłoni. Szybko okazało się, że 40-latek znany był już wcześniej policjantom. Po sprawdzeniu wyszło na jaw, że próbował ukryć susz roślinny - marihuanę.

W związku z tym funkcjonariusze dokładnie sprawdzili także miejsce zamieszkania podejrzewanego. Ujawnili tam kolejne środki zabronione, które pomógł im odnaleźć pies służbowy.

Łącznie zabezpieczono blisko 2 tys. porcji handlowych amfetaminy i marihuany. Ponadto w mieszkaniu zatrzymanego ujawniono amunicję w postaci naboju, której nie można posiadać bez wymaganego zezwolenia.

Mężczyźnie za popełnione przestępstwa grozi teraz kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

asp. Aleksandra Pieprzycka

Źródło: KMP we Wrocławiu
asp. Aleksandra Freus
tel. 693 403 817

  • zabezpieczone środki odurzające leżące na biurku
  • zabezpieczone środki odurzające leżące na biurku
  • zabezpieczone środki odurzające leżące na biurku
Powrót na górę strony