Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zarzuty za posiadanie narkotyków dla 33-latka

Data publikacji 15.11.2022

Policjanci z Referatu Kryminalnego z Komisariatu Policji w Bogatyni zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego podejrzanego o posiadanie narkotyków. W pomieszczeniach zajmowanych przez mężczyznę funkcjonariusze ujawnili ponad 100 porcji handlowych metamfetaminy i ponad 1100 marihuany. Policjanci na poczet przyszłych kar zabezpieczyli od podejrzanego pieniądze. Przypominamy, że posiadanie narkotyków zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności, a w przypadku ujawnienia ich znacznej ilość nawet do lat 10.

Policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Bogatyni w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego, podejrzewanego o posiadanie narkotyków. W wyniku podjętych czynności funkcjonariusze w pomieszczeniach zajmowanych przez zatrzymanego zabezpieczyli woreczki foliowe z kryształkami i suszem roślinnym.

Mężczyzna trafił na komendę. Przeprowadzone badania wykazały, że ujawnione substancje to metamfetamina w ilości ponad 100 porcji handlowych oraz marihuana w ilości ponad 1100 porcji.

Policjanci na poczet grożących podejrzanemu przyszłych kar zabezpieczyli należące do niego środki pieniężne.

Przypominamy, że posiadanie środków odurzających, czy psychotropowych zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności, a w przypadku ujawnienia ich znacznej ilość nawet do lat 10.

sierż. szt. Paweł Noga

Źródło: KPP w Zgorzelcu
kom. Agnieszka Goguł
tel. 606 778 294

Powrót na górę strony