Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla funkcjonariuszy z Kowar od wdzięcznej mieszkanki

Data publikacji 16.11.2022

Na ręce Komendanta Komisariatu Policji w Kowarach wpłynęło podziękowanie dla funkcjonariuszy z tej jednostki od wdzięcznej mieszkanki za odnalezienie krat do zsypu na opał. W rozwiązanie sprawy zaangażowało się kilku policjantów, ich czynności trwały kilka dni, a zgłaszająca najbardziej ucieszyła się z odzyskanego mienia.

15 listopada br. na ręce Komendanta Komisariatu Policji w Kowarach wpłynęło podziękowanie dla tamtejszej dzielnicowej z ul. Karkonoskiej od wdzięcznej mieszkanki. Autorka w swoim piśmie podziękowała za zaangażowanie w odnalezieniu krat do zsypu w piwnicy na opał.

Pod koniec października br. policjanci z Kowar przyjęli zawiadomienie o wykroczeniu dotyczące kradzieży dwóch krat do zsypu na opał, do której doszło w jednym z budynków przy ul. Karkonoskiej. Dzielnicowa z a tego rejonu, będąc w czasie wolnym od służby, przejrzała nagrania z kamer monitoringu, które utrwaliły sprawcę kradzieży, a następnie bez trudu rozpoznała kim jest złodziej. Jego dane i miejsce zamieszkania przekazała funkcjonariuszom będącym w służbie. Policjanci z Zespołu do spraw Wykroczeń oraz funkcjonariusz z Zespołu Kryminalnego KP Kowary, którzy byli zaangażowani w to postępowanie, zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o ten czyn oraz odnaleźli skradzione kraty na jednym z punktów skupu złomu na terenie gminy Mysłakowice. Mienie następnie zostało przekazane pokrzywdzonej.

Podziękowanie, które wpłynęło na ręce komendanta świadczy o tym, że hasło „pomagamy i chronimy”, które przyświeca naszym funkcjonariuszom w codziennej służbie jest cały czas aktualne.

asp. Aleksandra Pieprzycka

Źródło: KMP w Jeleniej Górze
podinsp. Edyta Bagrowska
tel. 604 580 490

Pliki do pobrania

  • 13.04 KB
    deskrypcja
Powrót na górę strony