Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Mocne uderzenie w przestępczość narkotykową na terenie powiatu kamiennogórskiego

Data publikacji 16.01.2023

W wyniku intensywnie prowadzonych działań operacyjnych związanych ze zwalczaniem przestępczości narkotykowej w piątek 13 stycznia, funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Kamiennej Góry zatrzymali 39-latka, który posiadał znaczne ilości narkotyków. Ponad 3 kilogramy marihuany zostało zabezpieczone przez mundurowych. Mężczyzna decyzją sądu trafił do aresztu na trzy miesiące. Za to przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze, realizując zadania związane ze zwalczaniem przestępczości narkotykowej, w wyniku prowadzonych czynności operacyjnych uzyskali informację o znacznych ilościach narkotyków, które mogą znajdować się w jednej z miejscowości na terenie powiatu kamiennogórskiego.

W piątek 13 stycznia 2023 roku, podczas sprawdzenia wytypowanego miejsca szybko wyszło na jaw, że policyjny nos ich nie zawiódł. Mundurowi znaleźli, a następnie zabezpieczyli ponad 3 kilogramy suszu roślinnego w postaci marihuany.

Do tego przestępstwa zatrzymano 39-latka z powiatu kamiennogórskiego. Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci 3-miesięcznego aresztu. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Posiadanie znacznych ilości środków zabronionych zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

mł.asp. Paweł Noga

Źródło: KPP w Kamiennej Górze
st. sierż. Katarzyna Trzepak-Balicka
tel. 600 228 846

Opis filmu: Film przedstawiający ujawnienie narkotyków przez dolnośląskich policjantów

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 49.35 MB)

Pliki do pobrania

  • 13.84 KB
    Deskrypcja filmu
Powrót na górę strony