Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ukradli artykuły spożywcze, alkohol i puszkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Data publikacji 18.01.2023

Policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Bogatyni zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież mienia z jednego ze sklepów na terenie miasta. Sprawcy w wieku 22 i 28 lat ukradli artykuły spożywcze, alkohol i puszkę kwestarską Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wartość skradzionego mienia wyniosła ponad 800 złotych. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty do których się przyznali. Teraz grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Referatu Kryminalnego bogatyńskiego komisariatu, w wyniku czynności operacyjnych, ustalili sprawców kradzieży mienia z jednego ze sklepów na terenie miasta. Jak wynikało z uzyskanych informacji, 22-letni, były już pracownik sklepu, działając w porozumieniu ze swoim 28-letnim kolegą, umożliwił mu kradzież puszki kwestarskiej oraz artykułów spożywczych i alkoholu. Pokrzywdzony wartość skradzionego mienia wycenił na kwotę ponad 800 złotych.

Podjęte w tej sprawie działania skutkowały zatrzymaniem podejrzewanych o tą kradzież mężczyzn, którzy na podstawie zebranych i przedstawionych im dowodów przyznali się do zarzucanych im czynów. Funkcjonariusze ponadto w wyniku sprawdzenia pomieszczeń zajmowanych przez jednego z nich odnaleźli skradzioną puszkę.

Teraz za kradzież cudzego mienia podejrzanym grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Tomasz Nowak

Źródło: KPP w Zgorzelcu
kom. Agnieszka Goguł
tel. 606 778 294

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 28.33 MB)

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony