Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania i gratulacje za organizację zimowego festynu

Data publikacji 30.01.2023

W ubiegłym tygodniu, w ramach trwających już dla niektórych uczniów zimowych ferii, dolnośląscy policjanci zorganizowali w Czarnej Górze festyn. Mnóstwo policyjnego sprzętu, wiele funkcjonariuszy oraz kilka maskotek Komisarza Lwa zabawiało najmłodszych milusińskich białego szaleństwa edukując ich zarazem. Wiele osób podczas imprezy wyrażało pozytywne opinie na temat przedsięwzięcia i zaangażowania policjantów, a jeden z zadowolonych uczestników postanowił również napisać kilka miłych słów do Komendanta Wojewódzkiego policji we Wrocławiu.

Każdego roku dolnośląscy policjanci jeszcze przed rozpoczęciem zimowych ferii prowadzą z uczniami wiele zajęć, aby przygotować ich do bezpiecznego spędzania wolnego czasu. Tłumaczą w jaki sposób zachowywać się podczas zabaw na białym puchu, jak bezpiecznie korzystać z lodowisk, a także czego unikać, aby nikomu nie stała się krzywda.

Tym razem, takie same informacje trafiły do tych, którzy w ubiegłym tygodniu korzystali ze stoku u podnóża Czarnej Góry, gdyż tam właśnie odbywał się festyn. Było wiele konkurencji, pokaz policyjnego sprzętu, a nawet… Komisarz Lew na nartach. Wszystko w ramach szeroko zakrojonej edukacji na temat bezpieczeństwa zimową porą.

Uśmiechnięte twarze zadowolonych z atrakcji maluchów dodawały energii do działania. Jeden z uczestników wydarzenia, był pod wrażeniem zaangażowania funkcjonariuszy i realizacji prowadzonych działań, dlatego postanowił przekazać wyrazy uznania Komendantowi Wojewódzkiemu Policji we Wrocławiu.

asp. Aleksandra Pieprzycka
Sekcja Prasowa KWP we Wrocławiu

Powrót na górę strony