Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Miała w domu narkotyki. Ponad 800 porcji handlowych nie trafi na rynek

Data publikacji 02.02.2023

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali kobietę, która w mieszkaniu posiadała znaczne ilości narkotyków. Zabezpieczyli marihuanę i metamfetaminę, z których można uzyskać ponad 800 porcji handlowych. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz ustalają czy kobieta nie zajmowała się ich dystrybucją. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, a grozić jej może kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań zatrzymali 45-letkę podejrzaną o posiadanie znacznych ilości środków odurzających.

Funkcjonariusze uzyskali informacje o kobiecie, która w miejscu zamieszkania może posiadać środki zabronione przez Ustawę o przeciwdziałaniu narkomanii. Informacja ta wkrótce się potwierdziła, a policjanci w mieszkaniu jeleniogórzanki ujawnili narkotyki. Była to marihuana i metamfetamina ukryta w kuchni i sypialni w ilości ponad 800 porcji handlowych.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających oraz czy kobieta nie zajmowała się ich dystrybucją.

45-latka została zatrzymana w policyjnym areszcie. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie ona przed sądem, a grozić jej może kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

mł.asp. Paweł Noga

Źródło: KMP w Jeleniej Górze
podinsp. Edyta Bagrowska
tel. 604 580 490

Powrót na górę strony