Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejny właściciel środków odurzających zatrzymany przez jeleniogórskich policjantów

Data publikacji 24.02.2023

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który w mieszkaniu posiadał znaczne ilości narkotyków. Zabezpieczyli marihuanę, z której można uzyskać ponad 630 porcji handlowych. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz ustalają czy mężczyzna zajmowała się ich dystrybucją. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, a grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań zatrzymali 25-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego podejrzewanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających.

Funkcjonariusze prowadząc czynności uzyskali informację, że mężczyzna który „wpadł” z narkotykami podczas kontroli drogowej może posiadać również je w domu. Informacja ta wkrótce się potwierdziła. W  trakcie czynności w jego mieszkaniu funkcjonariusze ujawnili narkotyki ukryte w słoiku i reklamówce. Była to marihuana, z której można uzyskać ponad 630 porcji handlowych.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających oraz czy mężczyzna zajmował się ich dystrybucją.

25-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, a grozić mu może kar nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

mł.asp. Paweł Noga

Źródło: KMP w Jeleniej Górze
asp. Beata Sosulska-Baran
tel. 604 580 490

  • Na zdjęciu susz marihuany w woreczkach.
  • Na zdjęciu zabezpieczone narkotyki znajdujące się w woreczkach.
  • Na zdjęciu susz marihuany znajdujący się w woreczkach i szklanym pojemniku oraz banknoty o nominale 10 złotych, 20 złotych, 50 złotych i 100 złotych.
Powrót na górę strony