Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany 32-latek trafi teraz za kraty więzienia na rok za włamania, a dodatkowo odpowie przed sądem za posiadanie narkotyków

Data publikacji 24.02.2023

Wałbrzyscy dzielnicowi zatrzymali w czwartkowe przedpołudnie w jednym z mieszkań na Szczawienku poszukiwanego przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności 32-latka. Mężczyzna trafi teraz za karty więzienia na 12 miesięcy w związku z wcześniejszymi naruszeniami prawa. Jakby tego było mało, w trakcie wykonywania czynności mundurowi znaleźli w zajmowanym przez niego mieszkaniu narkotyki.

Wałbrzyscy policjanci dzisiaj po godzinie 10:30 zapukali do jednego z mieszkań przy ulicy Wrocławskiej i to właśnie tam zatrzymali poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu 32-latka. Mundurowi pierwszego komisariatu dodatkowo ujawnili w jednym z pomieszczeń mieszkalnych gumową rękawiczkę, a w niej zawiniątka z zielonym suszem oraz białym proszkiem. Po przebadaniu u technika kryminalistyki potwierdziło się, że były to środki odurzające w postaci marihuany oraz środki psychotropowe w postaci amfetaminy.

Mężczyzna usłyszy zarzut posiadania narkotyków, za co grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3. Następnie trafi za kraty Aresztu Śledczego w Świdnicy, skąd ostatecznie zostanie przewieziony do jednego z zakładów karnych na terenie Polski. 32-latek do odsiadki ma łącznie rok za kradzieże z włamaniami, za co został już wcześniej skazany przez sąd.

mł.asp. Paweł Noga

Źródło: KMP w Wałbrzychu
kom. Marcin Świeży
tel. 604 426 995

Powrót na górę strony