Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymana za posiadanie ponad 200 gramów narkotyków

Data publikacji 11.03.2023

Policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Pieńsku wspólnie z funkcjonariuszami ze zgorzeleckiej grupy Nysa na podstawie posiadanych informacji zatrzymali 40-letnią mieszkankę powiatu zgorzeleckiego. Kobieta podejrzewana była o posiadanie narkotyków. W wyniku podjętych działań policjanci w pomieszczeniach zajmowanych przez zatrzymaną zabezpieczyli wagę elektroniczną, pieniądze i ponad 200 gramów metamfetaminy i marihuany. Teraz kobiecie za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Pieńsku wspólnie z funkcjonariuszami ze zgorzeleckiej grupy Nysa w wyniku działań ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości narkotykowej zatrzymali 40-latkę podejrzewaną o posiadanie znacznej ilości środków psychotropowych.

W wyniku podjętych działań policjanci w pomieszczeniach zajmowanych przez zatrzymaną zabezpieczyli wagę elektroniczną, pieniądze oraz woreczki foliowe z zawartością krystalicznej substancji i suszu roślinnego. Po przeprowadzonych badaniach okazało się, że zabezpieczone środki to metamfetamina i marihuana w ilości ponad 200 gramów.

Teraz 40-latce za posiadanie znacznej ilości środków zabronionych przez Ustawę o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

mł.asp. Paweł Noga

Źródło: KPP w Zgorzelcu
kom. Agnieszka Goguł
tel. 606 778 294

Powrót na górę strony