Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Łomem powybijał szyby w samochodzie byłej partnerki. Został zatrzymany

Data publikacji 15.03.2023

36-letni mężczyzna został zatrzymany bezpośrednio po tym jak powybijał łomem niemal wszystkie szyby w samochodzie swojej byłej partnerki. Powód? Nie mógł zobaczyć się z dzieckiem, ponieważ był pod wpływem alkoholu. Dodatkowo policjanci znaleźli przy nim narkotyki. Odpowie teraz za popełnione przestępstwa.

Kilka dni temu policjanci z Ząbkowic Śląskich otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednej z miejscowości w powiecie ząbkowickim mężczyzna wybił łomem niemal wszystkie szyby w samochodzie osobowym stojącym na prywatnej posesji. Jakby tego było mało, zaczął niszczyć również szyby w oknach na parterze budynku, po czym uciekł.

Funkcjonariusze od razu przystąpili do działania i zatrzymali 36-latka. Okazało się, że jest on pod wyraźnym wpływem alkoholu, a uszkodzone mienie należy do jego byłej partnerki. Podwód, dla którego mieszkaniec powiatu kłodzkiego wpadł w taką furię? Była partnerka zabroniła mu widzenia z dzieckiem, ponieważ był pod wyraźnym wpływem alkoholu. Wobec tego zdenerwowany mężczyzna wyładował swoją złość na szybach samochodu i mieszkania byłej partnerki.

Straty jakie wyrządził mężczyzna rozładowując swój gniew wyniosły ponad 5 tysięcy złotych. Kiedy został zatrzymany przez ząbkowickich policjantów nadal był mocno pobudzony i agresywny. Do tego stopnia, że wulgarnie wyzywał interweniujących mundurowych, grożąc im pozbawieniem życia, a jednego z nich kopnął.

Po zatrzymaniu policjanci dodatkowo ujawnili przy 36-latku amfetaminę. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Teraz za swoje czyny i bezmyślną agresję odpowie przed sądem.

asp. Aleksandra Pieprzycka

Źródło: KPP w Ząbkowicach Śląskich
asp. szt. Katarzyna Mazurek
tel. 608 086 826

  • Na  zdjęciu rozbita szyba w samochodzie osobowym.
  • Na zdjęciu rozbita szyba w oknie.
  • Na zdjęciu dwa woreczki strunowe z narkotykami, obok narkotest.
Powrót na górę strony