Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zwycięstwo w slalomie gigancie dla podinspektora Mariusza Rusieckiego podczas policyjnego festynu w Czarnej Górze

Data publikacji 29.03.2023

Funkcjonariusze kamiennogórskiej jednostki wybrali się na XI Zimowy Festyn Policyjny, który odbył się w minioną sobotę w Czarnej Górze. Tam uczestniczyli w zawodach narciarskich w slalomie gigancie. Złoto powędrowało do I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kamiennej Górze – podinsp. Mariusza Rusieckiego. O podium otarł się Kierownik Ruchu Drogowego – asp. szt. Tomasz Kurasz, który zawody zakończył na 4 miejscu. To nie wszystko, bo dwóch kolejnych funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego oraz Wydziału Prewencji kamiennogórskiej jednostki zajęło miejsca w pierwszej dziesiątce tej rywalizacji. Gratulacje!

Każdy mundurowy zobowiązany jest do tego, aby dbać o swoją sprawność fizyczną. Zainteresowania policjantów są różne, niektórzy uwielbiają zimową aurę i to właśnie sporty zimowe są ich pasją. Z ostatnich śnieżnych dni skorzystali policjanci z Kamiennej Góry.

25 marca 2023 roku czterech funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze wybrało się na  XI Zimowy Festyn Policyjny w Czarnej Górze organizowany przez Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Kłodzku i Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów we Wrocławiu.

Uczestniczyli w zawodach narciarskich w slalomie gigancie.

Sukcesem może pochwalić się I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kamiennej Górze – podinsp. Mariusz Rusiecki, który wygrał te zawody narciarskie. O podium otarł się natomiast Kierownik Referatu Ruchu Drogowego – asp. szt. Tomasz Kurasz, który zakończył swoje zjazdy na 4 miejscu. Dwóch kolejnych funkcjonariuszy kamiennogórskiej jednostki z Wydziału Kryminalnego oraz Wydziału Prewencji zajęło miejsca w pierwszej dziesiątce w tej rywalizacji.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!

mł.asp. Paweł Noga

Źródło: KPP w Kamiennej Górze
st. sierż. Katarzyna Trzepak-Balicka
tel. 600 228 846

Powrót na górę strony