Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Bogatyńscy kryminalni zatrzymali włamywacza

Data publikacji 06.04.2023

Policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni zatrzymali 24-latka podejrzewanego o włamanie do sklepu. Sprawca po dostaniu się do wnętrza lokalu dokonał kradzieży ponad 10 tysięcy złotych. W związku z tym, że mężczyzna był już karany za podobne przestępstwa, teraz może mu grozić kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Bogatyni otrzymali zgłoszenie o włamaniu do jednego ze sklepów na terenie miasta i kradzieży dużej sumy pieniędzy. Jak wynikało z ustaleń sprawca wybijając szybę uszkodził drzwi wejściowe, wszedł do środka lokalu i ze znajdującego się na zapleczu sejfu ukradł pieniądze w kwocie ponad 10 tysięcy złotych.

W wyniku podjętych działań operacyjnych funkcjonariusze wytypowali i zatrzymali 24-latka podejrzewanego o ten czyn. Zebrany przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie podejrzanemu zarzutu dokonania kradzieży z włamaniem, do którego się przyznał. W związku z tym, że mężczyzna odbywał już w przeszłości kary pozbawienia wolności za podobne przestępstwa, teraz może mu grozić kara do 15 lat pozbawienia wolności.

Policjanci w tej sprawie prowadzą dalsze czynności mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

mł. asp. Tomasz Nowak

Źródło: KPP w Zgorzelcu
kom. Agnieszka Goguł
tel. 606 778 294

Opis filmu: Opis filmu w deskrypcji

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 15.11 MB)

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony